محل تبلیغات شما
یکی از چیزهایی که انسان را  در مقابل خدا غره می کند علم است زمانی که انسان به خیلی از مسائل آگاه شد گاهی تا جایی پیش می رود که خود را، خدا و نهایت می داند . خوب است بدانید این علوم در دسته "پوزیتیویسم " قرار می گیرند علومی که تنها مشاهدات انسانی را با توجه به محدود بودن حواس پنجگانه به علم تبدیل می کند که  خیلی هم قابل اعتماد نیستند  چون مدام نقض می شوند مثلا الان فیزیک با یک فاجعه روبروست که اگر  نظریه ریسمان ها بتواند ثابت شود بخش عظیمی از فیزیکی که تا الان خواندیم اشتباه بوده یا علم اقتصاد که الان در علوم آن دچار اشکال شده (اشاره به کتاب سقوط آزاد که علم اقتصاد را شکست خورده می داند ) . اما اگر خوب که نگاه کنید وقتی خدا را که سازنده و خالق جهان است خوب ببینیم هیچ گاه علوم اشتباه تولید نمی شود چون وقتی خدا را شناختید از اسرار علوم بهتر بهره مند می شوید بگذارید مثالی بزنم مثلا شما فرض کنید من یک آدمی هستم که تنها صنعتی تولید می کنم که دوست دار محیط زیست باشد در غیر این صورت هر چیزی را که بتوان صنعتی کرد که ضد محیط زیست باشد تولید نمی کنم اگر این وجهه شخصیتی مرا شناختید متوجه می شوید که امکان ندارد من خودرو های بنزینی تولید نمی کنم همین مساله باعث است که تولیدات آینده من تا حدی برای شما قابل پیش بینی باشد .حال  خدا را در نظر بگیرید شناخت خدا واینکه خدا چه آزادی هایی را با توجه به نیازمندی های انسان به ما عطا کرده همین علومی است که در طبیعت جاری است.گر خدا را بهتر بشناسیم با روحیات آفرینش بهتر آشنایی پیدا می کنیم (مثل مثال صنعتگر محیط زیستی )و علومی که تولید می کنیم امکان خطای پایینی دارد چون ما نمی توانیم خدا را در حد شایسته بشناسیم امکان خطا وجود دارد در غیر اینصورت اصلا امکان خطایی هم وجود نخواهد داشت.این است که می گویند علوم را باید از غیب یاد بگیریم و خداوند نوری است که بر همه چیز می تابد  .

مگر با دعا می توان کسی را محرم کرد ؟

دانشنامه عمومی سواد رسانه ای (خرابی فایل اصلاح شد)

رسانه (اهداف و آینده وتمدن)

خدا ,علم ,تولید ,علوم ,امکان ,نمی ,خدا را ,است که ,تولید نمی ,را که ,می شوید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نبض ترانه کشتی اسلام آباد غرب thevac97@gmail.com مجله تناسب اندام lavazemezanashoie kamumosu نبض عشق امیرحسین مرجانی " روستای گزور سفلی " synchlustpanhy